Producenci
Produkt dnia
Informcja o zużytym sprzęcie

Informacja o zużytym sprzęcie elektronicznym

Informujemy iż zgodnie z Art. 37 ustawy o zużytym sprzęcie elektronicznym:

  1. Dystrybutor obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany.
  2. Dystrybutor, dostarczając nabywcy sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony.
  3. Dystrybutor prowadzący jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży w rozumieniu art. 2 pkt 19 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wynoszącej co najmniej 400 m2 poświęconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych, jest obowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych.

 

Najbliższy Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajduje się:

Radom ul. W. Witosa 96

Prowadzący PSZOK:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe RADKOM Sp. Z o.o.

ul. W. Witosa 96 26-600 Radom

Tel.: 48 380-20-58 e-mail: radkom@radkom.com.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl